INTEGRAFARM

SÜRÜ YÖNETİMİ, ÇİFTLİK OTOMASYON ve ÜRÜN İZLENEBİLİRLİK SİSTEMLERİ

Tel: +90 216 599 0598 | Mail: bilgi@vetident.com
RFID Destekli Sürü Yönetim Sistemi Tahmini Maliyet Hesaplayıcı1) S:Firmamızın kendi bünyesinde yaptırmış olduğu bir çiftlik yönetimi yazılımı var ve bu yazılım ERP sistemlerimizle de entegre çalışıyor. Bu durumda IntegraFarm bana ek ne avantaj sunacak?
C: Piyasada bu tip yazılımların eksikliği nedeni ile kendi çözümünü üretmeye çalışan birçok firma bulunmaktadır. Biz bu firmalara bu sektöre ve işlerine vermiş oldukları değere saygı duyuyor ve tebrik ediyoruz. Uzun süre boyunca emek verilmiş olan bu sistemlerden vazgeçmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz ve yeni bir sisteme ayak uydurmanın da zorluğunun farklındayız.
Tüm bunları göz önünde bulundurarak Integra Farm’ın tanıtım dökümanındaki özelliklerine tekrar bir göz atmanızı ve şu andaki sisteminizle IntergaFarm’la gerçekleştirebileceğiniz ne kadar çok şeyi yapamadığınızı düşünürseniz neden bu sisteme geçmeniz gerektiğini çok daha iyi anlayacaksınız. IntegraFarm bu sektördeki en profesyonel kişi ve kurumların desteği ile ve bu alanda uzmanlaşmış bir yazılım ekibi ile 8 yıldır her gün geliştirilmektedir.

2) S: Yazılım ihtiyaçlarımıza göre özelleştirilebiliyor mu?
C: Her ne kadar IntegraFarm’da ihtiyacınız olan her türlü özelliği bulabileceğinize inansak da yine de işletmeniz açısından önemli olan geliştirme isteklerinizi yerine getirmekten memnun oluruz.

3) S: Ne büyüklükteki çiftlikler için bu sistem uygundur?
C: Özellikle 3000 baş ve üstü hayvan sayısına sahip, birden çok çiftliği olan ve çiftlikler arası transferleri bulunan işletmeler için IntegraFarm’ı kullanabilirsiniz.

4) S: İşletmemiz IntegraFarm’ı kullanabilecek boyutlarda değil. Buna rağmen sistemlerinizden faydalanabilir miyiz?
C: Daha küçük işletmelerin de bu sistemlerden maksimum fayda sağlayabilmeleri için modüler yapı ile satın alabilecekleri ve kullanabilecekleri yazılımlarımız da bulunmaktadır. Hayvan alım, transferler ve sağlık işlemlerini RFID destekli olarak yapabileceğiniz ve hayvan tartım cihazı başındaki sınıflandırma, ayırma tekrar tartım ve performans analiz işlemleri gibi temel işlemler için kullanabileceğiniz CSID Manager buna bir örnek olarak verilebilir. Bunun dışında Mikser yönetim sistemi olşan Mix – Max modüllerini, yem planlama, dağıtım ve yemlik yönetim sistemlerini, el terminali modüllerini de ek olarak satın alabilirsiniz. Tüm bu sistemlerde kullanabileceğiniz RFID taglar, okuyucular ve diğer ekipmanları da bizden tedarik edebilirsiniz. Bu sistemler hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen Modüller bölümünü ziyaret edin..

Otomasyon Ekipmanları