INTEGRAFARM

SÜRÜ YÖNETİMİ, ÇİFTLİK OTOMASYON ve ÜRÜN İZLENEBİLİRLİK SİSTEMLERİ

Tel: +90 216 599 0598 | Mail: bilgi@vetident.com
RFID Destekli Sürü Yönetim Sistemi Tahmini Maliyet Hesaplayıcı         El Terminali


Hayvancılıkta günlük veri kaydı için el terminallerine ve yazılım çözümlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu el terminalleri basit anlamda sadece belirli birkaç veriyi kaydedip uygulamanıza aktaracağınız en temel yapıdan tüm saha işlemlerinizi tamamlayabileceğiniz el bilgisayarlarına kadar farklı versiyonlarda Vetident tarafından satışa sunulmaktadır. Oldukça sağlam ve zorlu ortamlarda kullanılabilecek bu cihazlarla tüm saha işlemlerinizi eksiksiz bir şekilde kayıt altına alabilir ve personel yönetiminizi yapabilirsiniz.


Vetident’in bu alanda sunmuş olduğu en profesyonel çözüm olan AIR 200 RFID okuyucusu PSION Workabout PRO ile entegre edilerek kullanıma sunulmuştur. WIN CE veya WIN Mobile içeren el-terminali Workabout PRO, by PSION TEKLOGIX, hızlı ve güvenilir data toplama özelliğine sahip olup, Workabout PRO’nun bütün esnekliği ile tüm çiftlikte en büyük yardımcınız olacaktır.


Tek elle kullanılabilme, esnek yazılım opsiyonları, wireless ve GPRS özelliği ile geniş ve zorlu operasyonlar için biçilmiş kaftandır. ISO standardı 11784/5 uyumlu olan bu okuyucu HDX ve FDX transponders ve opsiyonel olarak ta H4002 transponderları okuyabilir.


Opsiyonel Teleskopik anten kullanımı ile hayvandan yaklaşık 2 metre mesafede işlem yapabilmenize olanak sağlanmaktadır.


1000 başın altında hayvan adedine sahip küçük ölçekli çiftlikler için hazırlamış olduğumuz Kolay Çiftlik (Gözat) yazılımı ve 1000 baş ve üstü hayvan adedine sahip orta ve büyük ölçekli çiftlikler için hazırlamış olduğumuz   IntegraFarm (Gözat)   yazılımında kullanım alanlarını incelemek için lütfen ilgili yazılımın açıklamalarına bakınız.

 
 

 

 

Otomasyon Ekipmanları