INTEGRAFARM

SÜRÜ YÖNETİMİ, ÇİFTLİK OTOMASYON ve ÜRÜN İZLENEBİLİRLİK SİSTEMLERİ

Tel: +90 216 599 0598 | Mail: bilgi@vetident.com
RFID Destekli Sürü Yönetim Sistemi Tahmini Maliyet HesaplayıcıÖzellikler

IntegraFarm Büyük ölçekli hayvancılık işletmeleri için hazırlanmış bir Kurumsal Kaynak Planlama, Yönetim ve Otomasyon sistemidir.

 

Sürü yönetim sistemi olarak tabir edilen gerek alınan techizatla birlikte gerekse ayrı olarak alınan basit yazılımlardan büyük farklılık göstermektedir. Integrafarm yemlik yönetimi, mixer yönetimi ve yemlemeden sağlık işlemlerine, stoklardan maliyet muhasebesine kadar büyük ölçekli bir işletmenin ihtiyacı olan tüm fonksiyonları ve raporlamaları geniş analiz imkanlarıyla sunmaktadır.

 

Sistemde kullanılan cihaz ve ekipmanlardan veri girişine gerek kalmadan otomatik olarak verilere sisteme aktarılmakta elektronik kimliklendirme sistemi ile hayvanlar bireysel olarak izlenerek performans analizleri yapılabilmektedir.

 

IntegraFarm toplamda tek işletmede 26.000 Baş hayvanı sorunsuz bir şekilde halihazırda yönetebilmektedir.

 

Integra Farm a sahip olan işletmelerde Elektronik küpe okuyucu sistemler, kantarlar, süt ikame yemi makinaları gibi bir çok cihaz sisteme bağlanmakta ve otomatik olarak veri göndermektedir. El terminalleri ile sahadaki tüm işlemler anında kayıt altına alınmaktadır.

 

Özelliklere daha detaylı olarak göz atmak için lütfen aşağıdaki linklere tıklayınız.

 

Otomasyon Ekipmanları