INTEGRAFARM

SÜRÜ YÖNETİMİ, ÇİFTLİK OTOMASYON ve ÜRÜN İZLENEBİLİRLİK SİSTEMLERİ

Tel: +90 216 599 0598 | Mail: bilgi@vetident.com
RFID Destekli Sürü Yönetim Sistemi Tahmini Maliyet Hesaplayıcıİzlenebilirlik    İzlenebilirlik artık bir lüks olmaktan çıkıp mecburiyet haline gelmiştir. Yeni çıkan kanunlarda tüm et ürünlerinin izlenebilirliği mecburidir. İzlenebilir ürün tüketiciler tarafından daha çok tercih edilmekte hatta daha yüksek fiyatlara alıcı bulmaktadır. Tüketici bilincinin gelişmesi ile birlikte her geçen gün izlenebilir ürün talebi artmaktadır. Özellikle hayvansal ürünlerde tüketici ne yediğini bilmek istemekte ve bu bilgiyi üreticilerden talep etmektedir.


    Integrafarm sistemi hayvanın doğumundan itibaren tüm bilgileri kayıt altına almakta ve istenilen herhangi bir izlenebilirlik sisteminde kullanabilmek üzere konsolide etmektedir. Kesime giden hayvanların bilgileri istendiği taktirde kesimhaneye aktarılmakta ve kesimhanede işlenen ürün paketlenmiş olarak sevk edilirken paketin üzerine basılan izlenebilirlik numarası ile tüm proses bilgileri izlenebilir hale gelmektedir.


    Firmamızın ürünlerinden olan Meatsys Intellihook sistemi ile tam entegrasyon sağlanmış olup tüm sistemler ve üretim prosesi otomatik olarak birbirine bağlanmıştır.Otomasyon Ekipmanları